Doğru Sanallaştırma Güvenlik Çözümleri ile İç Huzurunu Yakalayın! Doğru Sanallaştırma Güvenlik Çözümleri ile İç Huzurunu Yakalayın!
Doğru Sanallaştırma Güvenlik Çözümleri ile İç Huzurunu Yakalayın!
Intel® Core™ vPro™ processor family

Sanallaştırma Güvenlik Çözümleri

İşyeri sanallaştırmanın faydalarıyla ilgileniyor ancak muhtemel güvenlik sorunları ve işiniz için doğru sanallaştırma güvenliği çözümlerini bulamamaktan endişe mi duyuyorsunuz?

İşyeri sanallaştırmanın faydalarıyla ilgileniyor ancak muhtemel güvenlik sorunları ve işiniz için doğru sanallaştırma güvenliği çözümlerini bulamamaktan endişe mi duyuyorsunuz?

Günümüzde işyeri altyapısını yönetmek gün geçtikçe daha karmaşık bir görev haline geliyor. BT yöneticileri, özellikle de BYOD (kendi cihazını getir) uygulamalarının popülerliğinin artmasıyla birlikte maliyeti kontrolü, güvenlik, mobilite ve tüketiciye yönelme zorluklarıyla karşılaşıyor. Sanallaştırma, sürekli olarak çeşitlenen bu taleplere yanıt vermenin etkili bir yolunu oluşturuyor. Ayrıca, şirketlerin yönetim çalışmalarını ve maliyetlerini azaltmasını, esnekliği artırmasını ve çeşitli kullanıcı rolleri genelinde hizmet kalitesini yükseltmesini sağlıyor.

Ayrıca, bütün verilerin merkezi olarak barındırılması veri hırsızlığı riskini ortadan kaldırır. Veri yedekleme artık son kullanıcıya bağlı değildir, dolayısıyla veri kaybı riski en düşük seviyeye indirilir ve BT güvenliği arttırılır.

Ancak, yine de bazı güvenlik tehlikeleri vardır ve güvenilir bir ortak etkili sanallaştırma güvenlik çözümleri uygulayıp destekleyerek bunlardan kaçınmanıza yardımcı olabilir!

Peki, işiniz için doğru sanallaştırma stratejiniz ve bunun yol açabileceği güvenlik sorunları için doğru stratejik ortağı nasıl bulursunuz?

Hangi sanallaştırma teknolojisi ideal olarak müşterinin belirli amaçlarına uygun olursa olsun, Fujitsu kullanıcılarınızın dinamik çalışma alanları için tek bir kaynaktan sanal bir istemci bilgi işlem çözümü sunacaktır.

FUJITSU Sunucu PRIMERGY ve FUJITSU Depolama ETERNUS gibi, Fujitsu'nun veri merkezi alt yapı ürünleri bu amaç için mükemmel bir temel oluşturur. Bu ürünler ve aynı zamanda bu kapsamda kullanılan erişim cihazları bütün pazar lideri sanallaştırma ürünleri için sertifikalıdır ve sayısız sanallaştırma projesinde başarısını kanıtlamıştır.

Fujitsu olarak uyumluluk, güvenlik ve gizlilik sorunlarını çok ciddiye alıyoruz ve bunları çözmek için teknolojiler geliştiriyoruz. Bütünsel güvenlik konseptimiz, bulut hizmetleri standartlaştırılmış çeşitli konumlardan sağlandığı için tek nokta arızalarından kaçınır. Bunlar yüksek ulaşılabilirlik ve sertifikalı güvenlik sağlayacak şekilde yapılandırılmıştır; örneğin TÜV Seviye 4 (fiziksel veri güvenliği), ISO 27001 (ve diğerleri) ve BSI belgelendirmeleri en sıkı güvenlik ve uyumluluk standartlarına bağlılığı sağlar.

İşte bu yüzden Fujitsu'da size yardımcı olabiliriz.

Şimdi iletişime geçin ve Fujitsu'nun sanallaştırma güvenlik çözümlerini başarılı bir şekilde yönetmek için yol haritanızı oluşturacak ürünleri ve hizmetleriyle size nasıl yardımcı olabileceğini görün.


Bize ulaşın