Sanal İşyeri Teknolojileri ile Sanallaştırmanın Avantajlarından Faydalanın. Sanal İşyeri Teknolojileri ile Sanallaştırmanın Avantajlarından Faydalanın.
Sanal İşyeri Teknolojileri ile Sanallaştırmanın Avantajlarından Faydalanın.
Intel® Core™ vPro™ processor family

Sanal İşyeri Teknolojileri

Geleneksel işyeri mimarileri IT departmanının üzerine ağır bir yük yüklemekte, maliyetleri yükseltmekte ve şirketin yenilikçi gücünü ve rekabet gücünü sınırlamaktadır. Çözüm nedir? Sanal işyeri teknolojisi!

Geleneksel işyeri mimarileri IT departmanının üzerine ağır bir yük yüklemekte, maliyetleri yükseltmekte ve şirketin yenilikçi gücünü ve rekabet gücünü sınırlamaktadır. Çözüm nedir? Sanal işyeri teknolojisi!

Geleneksel işyeri bilgi işleminin karmaşık olmasının temel nedeni, bir masaüstü bilgisayarı oluşturan bileşenlerin (donanım, işletim sistemi, uygulamalar ve kullanıcı kişiliği) arasındaki sıkı bağlantıdır. Bu sıkı bağlantının ortadan kaldırılması; bu bileşenlerin ve yaşam döngülerinin bağımsız olmasını sağlayacak, karmaşıklığı azaltacak, yönetimi kolaylaştıracak, esnekliği ve hızı arttıracak ve nihayetinde maliyetleri düşürecektir. Sanal İstemci Bilgi İşlemi'nin tam anlamı; komşu katmanların birbirinden ayrılmasıdır.

Sanallaştırma bütün bileşenler arasında olabilir ve ne kadar fazla bileşeni birbirinden ayırırsanız o kadar fazla avantaj elde edebilirsiniz. Bütün verilerin merkezi olarak barındırılması veri hırsızlığı ve veri kaybı riskini ortadan kaldırır, güvenliği arttırır ve uyumluluk gereksinimlerinin karşılanmasına yardımcı olur. Özellikle kullanım ömrü uzun olan ince erişim cihazları kullanılırken, enerji tüketimi yüksek düzeyde azalmaktadır.

Nihayetinde, sanal işyeri teknolojileriyle işyeri ortamınıza herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan ulaşabilirsiniz; bu kesinlikle dijital dünyaya hakim Y Neslini cezbedecek bir olgudur.

Peki, işiniz için doğru sanal işyeri teknolojisini nasıl bulursunuz?

Fujitsu, Sanal İstemci Bilgi İşlemi için tek alışveriş noktanızdır. Sanal işyeri yaklaşımımız; karmaşıklığı ortadan kaldırma, iş çabanızı ve genel bütün parçaları birleştirme riskini azaltma, iş ihtiyaçlarınıza ve hedeflerinize göre başarılı bir çözümün gerçeğe dönüştürülmesi için birçok engelin aşılmasında size yardımcı olma ve gerekli teknolojileri seçme ile ilgilidir.

Bundan başka; Citrix, Microsoft ve VMware gibi piyasa liderleriyle yakın ortaklıklar endüstri standartlarına dayalı olarak sınıfının en iyisi sanallaştırma yazılımını kullanmamıza imkan vermektedir. Fujitsu PRIMERGY x86 sunucuları, Fujitsu ETERNUS depolama sistemleri, Fujitsu FUTRO ince istemcileri ve Smart Zero İstemcileri gibi Fujitsu'nun alt yapı ürünleri bu amaç için mükemmel bir temel oluşturur.

Fujitsu'da size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Şimdi iletişime geçin ve Fujitsu'nun işiniz için doğru sanal işyeri teknolojisini bulmanıza nasıl yardımcı olabileceğini görün.


Bize ulaşın