Doğru Mobil Güvenlik Çözümleri ile Kontrolü Kaybetmeyin! Doğru Mobil Güvenlik Çözümleri ile Kontrolü Kaybetmeyin!
Doğru Mobil Güvenlik Çözümleri ile Kontrolü Kaybetmeyin!
Intel® Core™ vPro™ processor family

Mobil Güvenlik Çözümleri

Mobil cihazlarınızın kontrolünü mü kaybediyorsunuz? Veri ihlalleri ve uyumsuzluktan mı korkuyorsunuz? Mobil güvenlik çözümlerine hemen bir göz atalım!

Mobil cihazlarınızın kontrolünü mü kaybediyorsunuz? Veri ihlalleri ve uyumsuzluktan mı korkuyorsunuz? Mobil güvenlik çözümlerine hemen bir göz atalım!

Modern işletmeler iş araçları olarak akıllı telefonların ve tabletlerin sürekli olarak gelişen kapasiteleri ve güçlerini tam olarak kullanarak gerçeğe dönüştürülebilecek faydaları benimsemektedirler. İş süreçlerinin hareketlendirilmesi üretkenlikte anlamlı kazanımlar sağlayabilir, ancak yönetilmeden bırakılırsa hangi potansiyel maliyetlere neden olur? Hassas veriler güvende ve kontrol altında mıdır? Mobil araçlara doğru insanlar mı erişime sahiptir? Yönetimsiz ve kontrolsüz bırakılırsa riskler hızlı bir şekilde faydaları bastırır.

Bu nedenle, mobil teknolojilerin sunması gereken bütün faydalardan istifade etmenizi sağlayacak olan işletmeniz için doğru mobil güvenlik çözümünü bulalım!

Fujitsu olarak mobil iletişiminizi güvence altına alıyoruz. Genişleyen mobil ortamınızdaki her noktayı güvence altına alacak şekilde verilerinizin gittiği her yere giden zorunlu güvenlik. Fujitsu cihazda, uygulamada ve ağ dizilerinde çalışan çığır açıcı bir güvenlik mimarisiyle mobil güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Güvenli İzleme güvenlik ilkelerinin yanı sıra potansiyel tehditleri de otomatik olarak algılamayı ve riskin hafifletilmesi için güvenlik ayarlarının akıllıca yapılmasını zorunlu kılar. Güvenli izleme hızlı bir şekilde önceden tanımlanan güvenlik ilkesine bağlı olmayan cihazları algılar ve kararlaştırılan eylemleri gerçekleştirir.

Güvenli Erişim. Fujitsu'nun Yönetilen Mobil Hizmetleri, BT'nin mobil kullanıcılara kendi akıllı cihazlarından belirli iş uygulamalarına güvenli ve şifreli erişim sunmasına izin verir. Bu; kurumsal intranet ve iş açısından kritik uygulamalara mobil erişim için gittikçe artan talebi karşılamanın basit, esnek ve güvenli bir yöntemidir.

Güvenli Ağ Geçidi akıllı güvenliği ağa getirir. Güvenli Erişim ile bağlantılı olarak kullanılan ağ geçidi, bütün kurumsal uygulamalara erişimi kontrol eder ve uygunluk ve raporlama amaçlarıyla bütün mobil uygulama trafiğinin günlüğünü tutar.

İşte bu yüzden Fujitsu'da size yardımcı olabiliriz.

Şimdi iletişime geçin ve Fujitsu'nun mobil güvenlik çözümlerini başarılı bir şekilde uygulamak için yol haritanızı oluşturacak ürünleri ve hizmetleriyle size nasıl yardımcı olabileceğini görün.


Bize ulaşın