Doğru İşyeri Teknoloji Çözümleri ile Yetenek Yarışını Kazanın Doğru İşyeri Teknoloji Çözümleri ile Yetenek Yarışını Kazanın
Doğru İşyeri Teknoloji Çözümleri ile Yetenek Yarışını Kazanın
Intel® Core™ vPro™ processor family

İşyeri Teknoloji Çözümleri

Yeni işyeri teknoloji çözümleri ile değişim için hazır mısınız?

 Yeni işyeri teknoloji çözümleri ile değişim için hazır mısınız?

İşyerlerinin neden değişmek zorunda olduğunu mu öğrenmek istiyorsunuz?

Y Nesli çalışanları kısa sürede iş gücü içindeki baskın nesil olacak ve uyum yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmak isteyen çalışanlar ve onların yeni beceriler öğrenme arzusunun hızlı bir şekilde uyarlanması gerekecektir. Üstelik, Kendi Cihazını Getir (BYOD) gibi eğilimler gelecek nesiller iş piyasasına girdikçe daha da güçlenecektir. Bu neslin, işverenlerinden tabletler ve dizüstü bilgisayarlar gibi mobil cihazlar üzerinden bilgilere anlık ve sürekli erişmeyi sağlayacak tamamen yeni beklentileri vardır, ancak bütün işverenler bu beklentileri onlara sunamazlar. Mobil teknolojinin kişisel yaşamlarına getirdiği esnekliğe alıştıkları için çoğu işverenin geleneksel olarak sıkı çalışma uygulamaları ve işyerleri bunlara tamamen yabancı gelebilir ve sadece en son işyeri teknoloji çözümlerini ve dolayısıyla esnek, cazip bir işyerini sunan kuruluşlar, her nerede olurlarsa olsun, en yüksek kalitedeki çalışanları cezbedecek ve ellerinde tutacaklardır.

Peki, nasıl cazip işyeri teknolojisi çözümleri sunup üstün yetenek yarışını kazanabilirsiniz?

Fujitsu olarak, teknolojinin bu neslin çalışma ve kişisel yaşamlarında kilit bir rol oynadığını biliyoruz. Bunlar için sosyal medyanın, anlık mesajlaşmanın, blogların ve wiki sayfalarının geleneksel iletişim araçlarına göre önceliği vardır ve kendi kişisel yaşamlarını işyerinde yenilik ve işbirliğine de imkan verecek şekilde güçlendiren teknolojiyi beklemektedirler.

İşte bu yüzden Fujitsu olarak kuruluşlara, çalışanlarının daha fazlasını başarmasına olanak tanıyacak işyerleri oluşturma konusunda ürünlerimiz ve hizmetlerimizle yardımcı oluyoruz. Müşterilerimiz çalışma ortamının optimize edilmesi ile şimdiki ve gelecekteki iş güçlerini güçlendirecek insan merkezli, akıllı ve modern işyerleri oluşturabileceklerini bilmektedirler.

Fujitsu'da size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Şimdi iletişime geçin ve Fujitsu'nun mevcut işyerinize erişmeniz ve üstün yetenek yarışını kazanmanız için doğru işyeri teknolojisini bulmanız amacıyla size nasıl yardımcı olabileceğini görün.


Bize ulaşın