Modern İşyeri İletişim Teknolojileri ile Y Neslini Kendinize Çekin Modern İşyeri İletişim Teknolojileri ile Y Neslini Kendinize Çekin
Modern İşyeri İletişim Teknolojileri ile Y Neslini Kendinize Çekin
Intel® Core™ vPro™ processor family

İşyeri İletişim Teknolojileri

İletişim alt yapınızda bir değişiklik yapmayı mı düşünüyorsunuz? Mevcut işyeri iletişim teknolojilerinizi değerlendiriyor ve bunların iş piyasasına giren Y Nesli iş gücünün beklentilerine uygun olup olmadığını merak mı ediyorsunuz?

İletişim alt yapınızda bir değişiklik yapmayı mı düşünüyorsunuz? Mevcut işyeri iletişim teknolojilerinizi değerlendiriyor ve bunların iş piyasasına giren Y Nesli iş gücünün beklentilerine uygun olup olmadığını merak mı ediyorsunuz?

Y Neslinin sunması gereken üstünlüklerden yararlanmayı düşünüyorsanız kesinlikle haklısınız. Y Nesli çalışanlarının ellerinden geleni yapmalarına imkan vermenin potansiyel avantajlarının farkına varan, İleriyi düşünen kuruluşlar, ihtiyaçlarını karşılayan iş iletişim teknolojisine sahip iş yerleri sağlamaya başlıyor. Bu kuruluşlar bunun karşılığında, bir dizi önemli özelliğe sahip, yüksek motivasyonlu ve yetenekli çalışanlar kazanıyor.

Hiper bağlantılı bir dünyada büyümüş dijital cihazlara hakim bir Y Nesli, teknolojiyi kullanma konusunda oldukça beceriklidir.

Bunlar ayrıca işbirliği içinde çalışmaktan hoşlanan, Birleşik İletişim ve İşbirliği (UC&C) ortamlarını kendi "doğal çevreleri" haline getiren takım oyuncularıdır.

Peki en yüksek kalitedeki çalışanları kendine çekip elinde tutacak modern işyeri iletişim teknolojisi kullanarak esnek, cazip bir işyeri sunacağınızdan nasıl emin olabilirsiniz?

Fujitsu, işbirliği altyapılarından ve işyeri iletişim teknolojilerinden şirketlerin en iyi şekilde yararlanmalarına yardımcı olacak büyüklüğe, teknolojiye ve uzmanlığa sahiptir. Biz Microsoft Gold Sertifikalı bir Ortağız ve son derece vasıflı uzmanlara ve Microsoft Lync gibi Microsoft işbirliği teknolojileri konusunda kapsamlı deneyime sahibiz ve biz bunları Microsoft Exchange ve Microsoft SharePoint gibi mevcut ofis içi Microsoft yazılım ekosistemi ile beraber yeni bir pilot çözüm olarak kullanmaya başladık. Bu kullanıcı deneyimi ve onayını kazanmak için eksiksiz bir UC&C çözüm paketi oluşturur. Fujitsu PC ESPRIMO serisinin seçkin modelleri gibi yenilikçi ön uç cihazları, cihazın geleneksel bir telefonun yerini almasına ve yeni kullanım senaryolarına imkan vermesine olanak tanıyan Düşük Güç Tüketen Aktif Modu sunmaktadır.

Fujitsu'da size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Şimdi iletişime geçin ve Fujitsu'nun işiniz için doğru işyeri iletişim teknolojisini bulmanız amacıyla ürünleri ve hizmetleriyle size nasıl yardımcı olabileceğini görün.


Bize ulaşın