Doğru BYOD güvenlik çözümleriyle tüketici teknolojisini benimseyin! Doğru BYOD güvenlik çözümleriyle tüketici teknolojisini benimseyin!
Doğru BYOD güvenlik çözümleriyle tüketici teknolojisini benimseyin!
Intel® Core™ vPro™ processor family

BYOD Güvenlik Çözümleri

BYOD'u göz ardı edemeyeceğinizden emin, fakat hangi BYOD güvenlik çözümünün BT endüstrisindeki bu büyüyen mega eğilimin risklerini ortadan kaldırabileceğinden emin değil misiniz?

BYOD'u göz ardı edemeyeceğinizden emin, fakat hangi BYOD güvenlik çözümünün BT endüstrisindeki bu büyüyen mega eğilimin risklerini ortadan kaldırabileceğinden emin değil misiniz?

BYOD'un kalıcı olacağı yadsınamaz bir gerçektir. Gittikçe daha fazla çalışan kişisel akıllı telefonlarını ve tabletlerini işe getiriyor veya uzaktan kurumsal bilgilere ulaşmak için bunların kullanımına bel bağlıyor. Ayrıca, BYOD zorunluluğu üst seviyeden gelir. Yönetici seviyesi kurumsal e-posta ve takvime erişmek için iPad bağlantısını talep eder ve CIO bu yönetici zorunluluğuna yanıt vermek için baskı altında kalır veya BT departmanının olumsuz algılanma durumuyla karşı karşıyadır.

Y Nesli çalışanlarının artmasıyla başlatılan ve küresel ekipler arasında mobil çalışma ve işbirliğini sağlama telaşı ile hızlandırılan, BYOD kültürünün artışını da içeren günümüzün artan bağlanabilirliği ve mobilitesinin, yeni güvenlik sorunları oluşturduğu ve etkin BYOD güvenlik çözümleri gerektirdiği başka bir gerçektir. Kuruluşunuzun BYOD çözümünden faydalanacağından şüphe yoktur.

Peki, bir BYOD stratejisinin uygulanması durumunda kurumsal verilerinizin güvence altında olmasını sağlayacak doğru BYOD çözümünü nasıl bulursunuz?

Fujitsu'da size üretkenliği artırmak için bilgilere sürekli erişim imkanı sunup daha hızlı ve daha etkili iletişim imkanı tanırken, kurumunuzun ağlarını, verilerini ve servislerini korumak için güçlüklerle başa çıkmanıza yardımcı olacak ürünler ve çözümler sunuyoruz. Sürekli olarak değişen tehdit mimarisi ve artan veri ihlali sıklığını da unutmamak gerekir.

Doğru BYOD güvenlik çözümünün BYOD stratejinizin önemli bir parçası olduğunun farkındayız. Güvenlik ve uyumluluk ihtiyaçlarınızı rol tabanlı, cihaz ve konum algılayan hizmetlerin yanı sıra aşağıdakilerle karşılıyoruz:

  • riskleri yönetmek ve gizliliği korumak için güvenlik ilkeleri, konum ve cihaz tipi ile belirlenen uygulama erişimi;
  • sanallaştırılmış ortamınızı barındırmak için güvenli, güvenilir veri merkezleri;
  • ve son olarak, kurumsal cihazlardaki bütün verileri uzaktan kilitleme ve yok etme ve kişisel cihazlardaki sadece kurumsal verileri silme seçeneği.

Fujitsu'da size bu konuda yardımcı olabiliriz.

Şimdi iletişime geçin ve Fujitsu'nun bir BYOD güvenlik çözümünü başarılı bir şekilde uygulamak için yol haritanızı oluşturacak ürünleri ve hizmetleriyle size nasıl yardımcı olabileceğini görün.


Bize ulaşın