Yeni yetenekleri güçlendirmek için harekete geçin Yeni yetenekleri güçlendirmek için harekete geçin
Yeni yetenekleri güçlendirmek için harekete geçin
Intel® Core™ vPro™ processor family

Yetenekli İnsanların Buluştuğu İş Yeri

The Workplace for Talent

İş ortamınız en iyi yetenekleri cezbetmenize, geliştirmenize ve kazanmanıza yardımcı oluyor mu?

Yoksa yeni nesil liderler modası geçmiş uygulamalar ve teknolojiler yüzünden sizden uzak mı duruyor?

Yeni nesil çalışanlar geleneksel iş uygulamalarına ve yapılarına meydan okuyor. Y Nesli (1982 ve 2005 arasında doğanlar) çalışanları internetsiz bir dünyayı bilmeyen dijital yerlilerin ilkleridir, KCG’ye geçişe ve Birleşik İletişimlere yön vermişlerdir ve kişisel hayatlarında kullandıkları teknolojinin iş hayatlarında birliği ve yenilik sağlamasını bekler.

İşyerlerinin kendileri gibi esnek olmasını beklerler ve kalıplaşmış kurumsal yapıların becerilerini geliştiren akıcı ekip çalışmasını sekteye uğrattığını düşünürler. Geleceğin liderlerini cezbetmek, geliştirmek ve kazanmak istiyorsanız, hemen harekete geçmelisiniz.

Bütün mesele farklı nesiller ve onların farklı yaşam ve çalışma şekillerinden ibaret değil. Asıl önemli olan, bütün şirketlerin en kıymetli varlığı olan yaratıcılık ve yenilikçiliği serbest bırakacak modern ve esnek bir iş yeri oluşturabilmek.

Ayrıntıları göster Ayrıntıları gizle Fujitsu ne sunuyor

LIFEBOOK T937

The Top Performer with a Twist
The FUJITSU Tablet LIFEBOOK T937 is a versatile 2 in 1 Ultrabook™ for demanding professionals with new dynamic work styles. Its ultra-thin, durable magnesium housing, just 19.8 mm height, and super lightweight design enable you to travel in comfort. With a simple flip of the super crisp, rotatable 33.8 cm (13.3-inch) FHD display with pen and touch support you can switch to tablet mode. The new backlit keyboard layout, enterprise-grade security features, pull-out LAN connector and embedded 4G/LTE let you work securely wherever you are. With the optional port replicator, with Type-C USB docking, maximum convenience in the office is ensured.
Daha fazlasını keşfedin

STYLISTIC R727

Unlimited Usability and Productivity with 2 in 1
The FUJITSU Tablet STYLISTIC R727 with a 31.8 cm (12.5-inch) anti-glare display transforms into a full performance and full productivity notebook by simply attaching the strong yet slim magnetic keyboard. Its magnesium-aluminum housing delivers durability for business pros on the move, presenting in tablet mode or working in notebook mode anywhere you like. With the sensitive display you can naturally use a digital pen for notes or signatures on the tablet. Enterprise-grade connectivity like 4G/LTE, manageability and security features like encrypted drives and NFC-based authentication allow you to do your job wherever you want; all in confidence that your data is secure.
Daha fazlasını keşfedin

LIFEBOOK P727

Çok Modlu Verimlilik
FUJITSU Tablet LIFEBOOK P727, çevik bir sistemle çok modlu çalışma tarzına olanak tanıyan, gün boyu süren uzun pil ömürlü, ultra hafif, taşınabilir 2'si 1 arada bir cihazdır. Cihaz, en yeni Intel işlemcileri kullanarak zorlu tasarım ve çizim tabanlı uygulamaları kolaylıkla destekler. Windows 10 Pro işletim sistemiyle piyasaya sunulan bu cihaz, işletmenizin güvenlik ihtiyaçları için sektör lideri avuç içi damarı kimlik doğrulama teknolojisi sunar.
Daha fazlasını keşfedin

STYLISTIC Q616

2 in 1 Uniting Mobility and Power
The STYLISTIC Q616 is a 2 in 1 based on a fanless, thin and light design in a compact package. Full-day battery life, a toughened anti-glare display that supports pen and touch. The attachable keyboard, a cradle as well as 4G/LTE and security options deliver the endurance and flexibility you need to handle your business.
Daha fazlasını keşfedin

Yönetilen Mobil

İnsan Merkezli İş Yerini Güçlendirin

Fujitsu Yönetilen Mobil bütün güvenlik ilkelerinin tutarlı bir şekilde uygulanmasını sağlarken cihazların, uygulamaların ve kullanıcıların yönetilmesini ve desteklenmesini sağlayan, eksiksiz bir hizmettir.

Daha fazla detay

Sanal İstemci Hizmetleri

BT masraflarını azaltmaya, iş gücünüzdeki bireyleri güçlendirmeye ve güçlü veri güvenliği sağlamaya yardımcı olması için tasarlanan, kapsamlı bir masaüstü ve uygulama sanallaştırma çözümü.

Daha fazla detay

İş Yeri Güvenlik Çözümleri

İş Gücü Üretkenliği ile İş Yeri Güvenliğini dengeleyin

Kritik bilgilerin kullanıcı cihazlarından kaybolması veya dışarıya sızması bütün şirketlerin en büyük endişesidir. BT profesyonelleri üretkenliği artırmak için bilgilere sürekli erişim imkanı sunup daha hızlı ve etkili iletişime imkan tanırken kurumsal ağları, verileri ve servisleri korumakta zorlanmaktadırlar. Üstelik tüm bunlar, tehditler sürekli değişim gösterirken yapılmalıdır.

Fujitsu’nun kapsamlı iş yeri güvenlik çözümleri güvenlik ve erişim arasındaki dengeyi tutturmanıza ve şirketiniz korunurken çalışanlarınızın da olabildiğince üretken olmasını sağlamanıza yardımcı olur.

Daha fazla detay

İş Birliği Hizmetleri

Kullanıcıların bilgileri bulması ve paylaşması, dünyanın her yerinden iş arkadaşlarıyla üretken ve uygun maliyetli bir şekilde işbirliği yapması için eksiksik destek hizmetleri sunar.

Daha fazla detay