Bilgi güvenliğinde çağ atlayın Bilgi güvenliğinde çağ atlayın
Bilgi güvenliğinde çağ atlayın
Intel® Core™ vPro™ processor family

Güvenli İş Yeri

The Secure Workplace

Yeni mobil teknolojiler BT güvenliğinizin sınırlarını mı zorluyor?

Günümüzde, coğrafyalar, sektörler ve iş profilleri arasında mobilize olarak kullanılan iş güçleri giderek bölünen verilere daha hızlı bir şekilde uzaktan erişilebilmesini gerektirmektedir. KCG ve sosyal medyanın işte kullanımını artıran genç ve yetenekli çalışanlarla bilgi güvenliği profesyonellerinin başa çıkması gereken yeni sorunlar ortaya çıkmaktadır.

Verimliliğin ve daha fazla üretkenlik sağlayacak fırsatların kaçmasına neden olduğundan, yasaklar getirmek bir çözüm olmamaktadır.  Peki, kullanıcı deneyimine zarar vermeden kontrolü nasıl sağlayacaksınız?

İşyeri geliştikçe kurumsal ağları, verileri ve servisleri korumak için kullandığınız teknolojinin de gelişmesi gerekmektedir. Özellikle giderek gelişen tehditlerin olduğu bir dünyada bilgi erişimi ve çalışan üretkenliğini veri koruma ve iş yeri güvenliği ile dengeli bir seviyede tutmak kolay değildir.

Ayrıntıları göster Ayrıntıları gizle Fujitsu ne sunuyor

LIFEBOOK U7x7

Ultra-mobile Meets Ultra Secure
The FUJITSU Notebook LIFEBOOK U7x7 is a slim, light and stylish ultra-mobile notebook for business professionals. With its 31.75cm (12.5-inch) and light weight of only 1.15 kg (2.54 lbs.) it provides excellent mobility. Ergonomic viewing is guaranteed with the anti-glare HD, FHD or optional FHD touch display options and the embedded palm vein or finger print sensor provide outstanding security. Smart design combines legacy interfaces like full-size VGA and easy upgradeability with a thin and durable housing. The common port replicator in the LIFEBOOK U family facilitates workplace sharing within today’s modern workstyle.
Daha fazlasını keşfedin

LIFEBOOK S937

Your Stylish and Durable Business Partner
The FUJITSU Notebook LIFEBOOK S937 is a touch-enabled notebook for frequent business travelers with highest demands. Work in confidence wherever you are with this stylish lightweight notebook from 1.19 kg (2.62 lbs). A battery runtime up to 21 hours, a crystal clear 33.8 cm (13.3-inch) WQHD or FHD anti-glare display option and unique palm vein sensor option empower you to work with ease and security. Enjoy flexibility with the modular bay and the port replicator for best-in-class convenience in the office.
Daha fazlasını keşfedin

İş Yeri Güvenlik Çözümleri

İş Gücü Üretkenliği ile İş Yeri Güvenliğini dengeleyin

Kritik bilgilerin kullanıcı cihazlarından kaybolması veya dışarıya sızması bütün şirketlerin en büyük endişesidir. BT profesyonelleri üretkenliği artırmak için bilgilere sürekli erişim imkanı sunup daha hızlı ve etkili iletişime imkan tanırken kurumsal ağları, verileri ve servisleri korumakta zorlanmaktadırlar. Üstelik tüm bunlar, tehditler sürekli değişim gösterirken yapılmalıdır.

Fujitsu’nun kapsamlı iş yeri güvenlik çözümleri güvenlik ve erişim arasındaki dengeyi tutturmanıza ve şirketiniz korunurken çalışanlarınızın da olabildiğince üretken olmasını sağlamanıza yardımcı olur.

Daha fazla detay