İşyeri Değerlendirmesi

İşyeri Değerlendirmesi

İşyeriniz işinizdeki değişimlere uyum sağlamalıdır. Fujitsu’nun kanıtlanmış, standartlaştırılmış İşyeri Değerlendirmesi BT işyeri ortamınızın etkin bir şekilde analiz edilmesini sağlar. Verimliliği artırmak için özel önerilerde bulunur ve çözüm önerebilmek için iş öncelikli gereksinimlerinizi net bir şekilde belirlemenizde size destek olur.

Bu destek ve rehberlik, özel danışman tarafından gerçekleştirilen ve mevcut altyapı durumunu gösteren, araç tabanlı, aracısız analiz ile başlar. Öneriler buradan çıkacak sonuçlara ve şirketinizin kurumsal hedeflerine göre yapılır. Ortaya çıkan rapor, genel iş hedeflerine paralel, bilinçli bir işyeri stratejisi geliştirmenizi sağlar.

Elde edecekleriniz

  • Mevcut kullanıcı gruplarınızın sınıflandırması ve bütün uygulamaların bir listesiyle beraber işyeri ortamınızın gerçek durumu hakkında detaylı bir analiz 
  • Planlanan işyeri çözümleriyle neler başarabileceğinizin net bir tablosu
  • Şirketinize uygun işyeri teknolojilerini seçmeniz için uzman desteği 
  • Çok tedarikçili danışmanlık
  • Olası geçiş senaryolarına bakış

Daha Fazla Bilgi

Mevcut durumunuz hakkında veriler toplanıp analiz edildikten sonra atılacak en ideal adım, BT işyerlerini bütün kullanım ömrü boyunca koltuk başına sabit bir fiyatla işleten ve destekleyen, uygun maliyetli bir hizmet olan Fujitsu’nun İşyeri Yönetimi'dir.