The World is Your Workplace The World is Your Workplace
The World is Your Workplace
Intel® Core™ vPro™ processor family

Yönetilen Mobil

İnsan Merkezli İş Yerini Güçlendirin

Fujitsu Yönetilen Mobil bütün güvenlik ilkelerinin tutarlı bir şekilde uygulanmasını sağlarken cihazların, uygulamaların ve kullanıcıların yönetilmesini ve desteklenmesini sağlayan, eksiksiz bir hizmettir.

Daha fazlasını keşfedin

Sanal İstemci Hizmetleri

BT masraflarını azaltmaya, iş gücünüzdeki bireyleri güçlendirmeye ve güçlü veri güvenliği sağlamaya yardımcı olması için tasarlanan, kapsamlı bir masaüstü ve uygulama sanallaştırma çözümü.

Daha fazlasını keşfedin

Klasik İş Yeri Hizmetleri

Fujitsu Klasik İş Yeri Hizmetleri kaynak kullanımından çalıştırma ve bertaraf etmeye kadar bütün son kullanıcı BT kullanım ömründe merkezi yönetim sunar.

Daha fazlasını keşfedin

İş Birliği Hizmetleri

Kullanıcıların bilgileri bulması ve paylaşması, dünyanın her yerinden iş arkadaşlarıyla üretken ve uygun maliyetli bir şekilde işbirliği yapması için eksiksik destek hizmetleri sunar.

Daha fazlasını keşfedin

Hizmet Masası

Çalışan self servisinden uzman desteğe kadar, saat dilimleri ve diller arası 7/24 hizmet veriyoruz. Proaktif yaklaşımımız sorunları işinizi etkilemeden önce belirleyip ortadan kaldırmamızı sağlıyor.

Daha fazlasını keşfedin

İşyeri Değerlendirmesi

İşyeriniz işinizdeki değişimlere uyum sağlamalıdır. Fujitsu’nun kanıtlanmış, standartlaştırılmış İşyeri Değerlendirmesi BT işyeri ortamınızın etkin bir şekilde analiz edilmesini sağlar. Verimliliği artırmak için özel önerilerde bulunur ve çözüm önerebilmek için iş öncelikli gereksinimlerinizi net bir şekilde belirlemenizde size destek olur.

Bu destek ve rehberlik, özel danışman tarafından gerçekleştirilen ve mevcut altyapı durumunu gösteren, araç tabanlı, aracısız analiz ile başlar. Öneriler buradan çıkacak sonuçlara ve şirketinizin kurumsal hedeflerine göre yapılır. Ortaya çıkan rapor, genel iş hedeflerine paralel, bilinçli bir işyeri stratejisi geliştirmenizi sağlar.

Daha fazlasını keşfedin