İş Yeri Güvenlik Çözümleri

İş Yeri Güvenlik Çözümleri

İş Gücü Üretkenliği ile İş Yeri Güvenliğini dengeleyin

Kritik bilgilerin kullanıcı cihazlarından kaybolması veya dışarıya sızması bütün şirketlerin en büyük endişesidir. BT profesyonelleri üretkenliği artırmak için bilgilere sürekli erişim imkanı sunup daha hızlı ve etkili iletişime imkan tanırken kurumsal ağları, verileri ve servisleri korumakta zorlanmaktadırlar. Üstelik tüm bunlar, tehditler sürekli değişim gösterirken yapılmalıdır.

Fujitsu’nun kapsamlı iş yeri güvenlik çözümleri güvenlik ve erişim arasındaki dengeyi tutturmanıza ve şirketiniz korunurken çalışanlarınızın da olabildiğince üretken olmasını sağlamanıza yardımcı olur.

FUJITSU Palm Secure

Fujitsu’nun avuç içi damar okuma cihazı  en yeni biyometrik güvenlik teknolojisini kullanan kimlik doğrulama sistemidir. Bu temassız cihaz kimliğin doğrulanması için kızılötesine yakın bir ışıkla damar deseni görüntülerini çekerek kullanımı kolay ve hijyenik bir çözüm sunar. Avuç içi damarındaki oksijeni alınmış hemoglobin bu ışığı emerek yansıma oranını azaltır ve damarların siyah bir desen şeklinde gözükmesini sağlar. Bu damar deseni sonrasında kimliği doğrulamak için daha önceden kaydedilen desenle karşılaştırılır.

Palm Secure hakkında daha fazla bilgi

FUJITSU Workplace Koruma

Bilgi güvenliği istemci cihazlara erişimi kontrol etmekle başlar. Fujitsu Workplace Protect çözümü bilgisayar kullanıcılarının kimliklerini doğrulayarak ve izinsiz kullanımları etkin bir şekilde önleyerek gizli bilgilerin ve programların güvenliğini sağlar..

Workplace Protect hakkında daha fazla bilgi

FUJITSU EraseDisk

EraseDisk is feature embedded in the system firmware to erase all data from a hard disk – reliably and permanently. It irretrievably deletes all sensitive data from a hard disk before disposal, resale or operating system upgrades.

EraseDisk hakkında daha fazla bilgi

FUJITSU CELVIN NAS Sunucusu

Fujitsu CELVIN NAS Sunucular ihtiyacınız olan esnekliği, ölçeklenebilirliği ve kullanım kolaylığını sağlar. Sezgisel grafik kullanıcı arabirimi az bakımlı veri yönetimi sağlar. Benzersiz Gerçek Zamanlı Uzaktan Kopyalama özelliği veri kaybı riskini büyük oranda azaltır. Merkezi depolama veri depolama ve yönetim maliyetlerini azaltmaya yardımcı olur.

CELVIN NAS Sunucular hakkında daha fazla bilgi