Fujitsu Finansal Hizmetler

Fujitsu Finansal Hizmetler

Fujitsu İş yeri Çözümleri için Yenilikçi Finansal Teklifler

Fujitsu Finansal Hizmetler, geleceğin teknolojisini bugün elde etmenize yardımcı olur. Benzersiz ve özel tasarlanmış finansal çözümlerimiz sayesinde azalan bütçeleri, aktarım teknolojisi risklerini ve dağılan finansal riskleri hedef alıyoruz.

Finans, BT yatırım kararlarınızda dikkate alınması gereken en önemli unsurdur

Fujitsu Finansal Hizmetler; donanım yazılım ve hizmetler de dahil olmak üzere BT çevrenizin finans stratejisini, kurumsal ve finansal hedeflerinize uyum sağlayan esnek ödeme koşullarıyla desteklemek için finansal ve ticari uzmanlığı bir araya getirir. Bu yaklaşımla Fujitsu Finansal Hizmetler, büyük ve orta boyutlu şirketlere, devlet ve kamu sektörü kuruluşlarına yardımcı olarak BT çevrelerinin finansal durumunu ve yaşam döngüsü yaklaşımını optimize eder.

Finansal hizmetlerimiz en yeni teknolojinin benimsenmesine kaynak yaratmanın da ötesine geçer. BT yatırımınıza yaptığınız harcamaları belli bir seviyeye çekmek için birlikte çalışacağız. "Kullandıkça öde" ve "büyüdükçe öde" yaklaşımlarını benimseyen esnek ve modüler niteliğe sahip finans çözümleri portföyümüze dayalı, ısmarlama ödeme çözümleri üretiyoruz. BT harcamalarınızı gelir akışınıza veya bütçenize göre dengeleyebilmeniz, böylece daha uzun vadede tahmin yapma ve bütçe hazırlamaya imkan oluşturabilmeniz için danışmanlık hizmeti sağlıyoruz. Hizmetlerimiz; finansal planlama, teknoloji değişikliği, satın alma, finansal yönetim ve BT çevrenizdeki varlıkların hizmetten alınması da dahil olmak üzere yaşam döngüsünün tamamını kapsar. Böylece ana işinize odaklanabilirsiniz.